Venkovní LEDkový sloupek Stagnone 900692 Eglo je vyroben z kovu v černém provedení. Sloupek je 1metr vysoký a doplňuje sérii svítidel Stagnone. celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
2 390 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU10Venkovní LEDkový sloupek Stagnone 900692 Eglo je vyroben z kovu v černém provedení. Sloupek je 1metr vysoký a doplňuje sérii svítidel Stagnone.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Stagnone |
| Barva | černá |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 12,5 cm |
| Výška | 1 m |
| Barva světla | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | hliník; ocel |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 4,6 W |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x GU10 4,6W |