Nástěnné LED světlo Taparita 900681 je vyrobené z černého kovu a plastového stínidla. Designové světlo Vás nebude oslňovat, svítí 11W, teplou, bílou barvou,… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
939 Kč
cena bez DPH 776,03 Kč
cena bez DPH 776,03 Kč
Nástěnné LED světlo Taparita 900681 je vyrobené z černého kovu a plastového stínidla. Designové světlo Vás nebude oslňovat, svítí 11W, teplou, bílou barvou, 3000K. Záruka na svítidlo je v délce 5 let. Svítidlo není stmívatelné. Světelný zdroj má výkon 1 236 lm. Světelný zdroj je součástí balení
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Taparita |
| Barva | černá |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 11 cm |
| Výška | 44 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 236 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Materiál | ocel |
| Příkon | 11 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 11W |