Venkovní světlo Bitetto 900679 je vyrobené z kovu v designu dřeva a plastového krytu. Světlo svítí příjemnou, teplou barvou 3000K do prostoru. Krytí IP44… celý popis >
F
3 - 5 dní
cena s DPH
2 390 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
cena bez DPH 1 975,21 Kč
Venkovní světlo Bitetto 900679 je vyrobené z kovu v designu dřeva a plastového krytu. Světlo svítí příjemnou, teplou barvou 3000K do prostoru. Krytí IP44 poskytuje ochranu zařízení proti vniknutí pevných částic a stříkající vodě. Z hlediska krytí je tedy vhodné do venkovních prostor nebo koupelen
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Bitetto |
| Barva | hnědá |
| Délka | 12 cm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 43 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 770 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | ocel, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 7 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 7W |