Nástěnné světlo Serricella 900133 je vyrobené z pouinkované ocele. Světlo svítí teplou bílou barvou, 3000K směrem do prostoru. Krytí IP44 umožňuje instalaci v… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
2 690 Kč
cena bez DPH 2 223,14 Kč
cena bez DPH 2 223,14 Kč
Nástěnné světlo Serricella 900133 je vyrobené z pouinkované ocele. Světlo svítí teplou bílou barvou, 3000K směrem do prostoru. Krytí IP44 umožňuje instalaci v exteriéru.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | SERRICELLA |
| Barva | černá |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 49,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 100 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 2x 4,5W |