Nástěnné svěžlo Fandina 900118 od rakouského výrobce Eglo svítí 2x 4,5W teplou, bílou barvou 3000K. Lze ho použít i pro venkovní instalace na fasády domů,… celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
2 690 Kč
cena bez DPH 2 223,14 Kč
cena bez DPH 2 223,14 Kč
Nástěnné svěžlo Fandina 900118 od rakouského výrobce Eglo svítí 2x 4,5W teplou, bílou barvou 3000K. Lze ho použít i pro venkovní instalace na fasády domů, pergol, chat, podchodů i průjezdů. Světlo svítí do prostoru.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | FANDINA |
| Barva | černá |
| Délka | 14,5 cm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 41,5 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 9 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 2x 4,5W |