Nízké krytí před vniknutím cizích těles a žádné před vniknutím vody. Záruka na svítidlo je v délce 2 roky. Součástí balení není světelný zdroj. Barva materiálu… celý popis >
Skladem
u Vás 22. 5. 2026
cena s DPH
799 Kč
cena bez DPH 660,33 Kč
cena bez DPH 660,33 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Nízké krytí před vniknutím cizích těles a žádné před vniknutím vody. Záruka na svítidlo je v délce 2 roky. Součástí balení není světelný zdroj. Barva materiálu svítidla je černá; hnědá
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | TOWNSHEND 5 |
| Barva | černá; hnědá |
| Délka | 14 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Výška | 27,5 cm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | ocel; dřevo |
| Příkon | 60 W |
| Tvar | hranaté |
| Osazeno paticí | 1x E27 60W |