Dětské stropní svítidlo ve tvaru nafukovacího balónku v zelené barvě je vyrobeno ze skla. V kombinaci s dalšími balónky různých barev a velikostí dokáže… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27
Dětské stropní svítidlo ve tvaru nafukovacího balónku v zelené barvě je vyrobeno ze skla. V kombinaci s dalšími balónky různých barev a velikostí dokáže vykouzlit úsměv na dětské tváři. Svítidlo můžete osadit libovolnou žárovkou s paticí E27 do příkonu 40W, doporučujeme využít LED žárovek EG_11561 a EG_11562, které můžete stmívat obyčejným vypínačem a vytvořit tak vaší ratolesti tlumené světlo na usínání.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 30 mm |
| Průměr | 25 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | Sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 40 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 40W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |