Stropní skleněné svítidlo ve tvaru nafukovacího balónku ve žluté barvě dokáže vaší ratolesti vykouzlit úsměv na tváři. Svítidlo vynikne zejména v kombinaci… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E14
Stropní skleněné svítidlo ve tvaru nafukovacího balónku ve žluté barvě dokáže vaší ratolesti vykouzlit úsměv na tváři. Svítidlo vynikne zejména v kombinaci dalších balónků v různých kombinacích velikostí a barev. Balónek můžete osadit libovolnou žárovkou s paticí E14 až do příkonu 40W. Žárovka není součástí balení svítidla. Světlo není osazeno vlastním vypínačem.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Žlutá |
| Šířka | 19 mm |
| Výška | 27 mm |
| Průměr | 19 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ano |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E14 |
| Materiál | Sklo, kov |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 40 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E14 40W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |