Designová svítidla jsou krásným doplňkem každého interiéru. Vzbuzují dojem nadčasovosti, svobody. Pokoj v moderním pojetí již není jen doménou národních umělců, výtvarníků či architektů. Každý z nás si může svůj domov vyzdobit tak, aby se doslova cítil jako doma a nemusí ho to stát ani moc peněz. V tomto článku se zaměříme na pojem designová svítidla. Dnes už se může stát designérem v podstatě každý.

Centrální závěsné nebo stropní osvětlení tvoří s moderním nábytkem nadčasové propojení, kterým zaujmete na první pohled každého. Jednotvárnost lustrů je ta tam. Dnes může být každé osvětlení v bytě originálem. Závěsná svítidla nabízí nespočet možností, jsou snadno nastavitelné. V módě je například více různorodých svítidel zavěšených nad jídelním stolem. Dětský pokojíček může být vybaven veselými balónky, které mohou být rozsvíceny jedním stisknutím vypínače. V obývacím pokoji uvítáte podlouhlé LED svítidlo celé ze skla, případně dáváte přednost dřevěnému stylu? Nevadí. Materiálů i typů svítidel je celá řada. Dejte svým emocím volný průběh.

Pokud žádáte ucelenost pokoje, nástěnná designová svítidla mohou být vhodným doplňkem toho centrálního. Vybírejte pak především takové osvětlení, které pochází ze shodné série. Avšak co se týče designu, není jednotvárnost podmínkou. Krásně vynikne i kombinace několika stylů dohromady. Vše je vždy na Vašem rozhodnutí. Nezapomínejte, že Vy jste tady doma.

Pryč jsou časy, kdy místnost musel osvětloval jeden lustr ze stropu. Dnes máme na výběr opravdu spoustu možností. Tou další může být designová lampička na konferenčním stolku, u televize, na podlaze, zkrátka kdekoliv v místnosti. Lampičky už dnes nepatří jen na pracovní stůl. Ty designové poslouží nejen svou svítivostí, ale také vhodně doplní interiér. Vybírejte malé, velké, tlusté, tenké.

Pokojové lampy již neplní jen roli lapače prachu v koutě místnosti. Dnes kromě svého vzhledu uchvátí i svou funkcionalitou. Stmívatelné LED lampy dokáží vyprodukovat světlo pro značnou část pokoje, zároveň většina disponuje dvojím integrovaným systémem osvětlení. Ten zajistí nejen regulované světlo do místnosti, ale svým flexibilním ramenem uleví vašim očím při večerní četbě oblíbené knížky.

Někdo si na jednotvárnosti potrpí, jiný dává přednost propojení vícera stylů dohromady. Především byste se ale Vy měli cítit doma co nejlépe. Jakou cestu zvolíte je jen na Vás. Nebojte se experimentovat s odvážnějšími kombinacemi. Buďte originální, buďte sví.  Domov musí být místem nejen pro relaxaci, ale hlavně místem příjemným. Jak to cítíte, je pochopitelně jen a jen na Vás. Fantazii se meze nekladou.


Prohlédněte si jednotlivá svítidla z tohoto článku:

Závěsné svítidlo Ozcan 5616-3A LED,
Nástěnné svítidlo LineaLight 2nights 7942 LED,
Stolní lampička GEA GLS005 LED,
Závěsné svítidlo LineaLight 8038-3 LED,
Nástěnné svítidlo LineaLight 2nights 7976 LED,
Závěsné svítidlo SearchLight 4398-8CC LED,
Stropní svítidlo Ozcan 5504-1 LED.

Na kompletní nabídku designových i nedesignových svítidel se můžete podívat zde. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.