Chytré světlo Machio 902387 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z kovové základny a skleněného stínidla. Bezrámečkové stínidlo zajišťuje maximální rozsah… celý popis >
toto zboží je nově v nabídce
cena bez DPH 552,89 Kč
Chytré světlo Machio 902387 od rakouského výrobce Eglo je vyrobené z kovové základny a skleněného stínidla. Bezrámečkové stínidlo zajišťuje maximální rozsah osvětlení. Světlo je dodávané včetně držáku, který lze použína na instalaci na stěnu nebo roh domu. Dokoupit si lze i zápich 902397 do země. Skvělá je i možnost dokoupení čidla 902395, které lze jednoduše našroubovat pod jakékoliv světlo Machio. Čidlo lze nastavit na dobu svícení 10 vteřin až 10 minut do vzdálenosti 12-ti metrl ve 120° úhlu. Pokud doslouží, lze ho jednoduše odšroubovat a zaměnit za nové. Chytré a jednoduché řešení.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Machio |
| Barva | černá |
| Šířka | 18,3 cm |
| Výška | 16,4 cm |
| Hloubka | 60 mm |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | denní bílá |
| Světelný tok | 3 600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Materiál | sklo, kov |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 30 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 30W |