Chytrá LED žárovka 12254 RGB E27 (G95) z řady connect.Z pro chytrou domácnost je vyrobená z matně bílého plastu. LED žárovka poskytuje příjemné světlo dle… celý popis >

LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
A; B; C; D; E; F; G
4 - 8 dní
cena s DPH 469 Kč
cena bez DPH 387,6 Kč
ks
Značka: EGLO
Patice: Žárovky E27
Kód zboží: EG_12254

Chytrá LED žárovka 12254 RGB E27 (G95) z řady connect.Z pro chytrou domácnost je vyrobená z matně bílého plastu. LED žárovka poskytuje příjemné světlo dle vašeho přání. Máte na výběr mezi teplým bílým, neutrálním bílým a studeným bílým světlem a také různými barvami RGB světla. Lampa se ovládá pomocí bezplatné aplikace (AwoX Home Control) a poskytuje vám přístup k dalším komfortním funkcím, jako je stmívání, časovač, simulace přítomnosti a mnoho dalších. Světelný zdroj se ovládá přes Bluetooth a ZigBee 3.0 a umožňuje ovládání i přes kompatibilní jazykové asistenty. Pomocí samostatně dostupného můstku můžete do systému integrovat i chytrá světla ZigBee 3.0 jiných výrobců (ověřte si prosím technické požadavky příslušného produktu). Chytrou lampu lze navíc ovládat také pomocí samostatně dostupného dálkového ovladače. Výměna vašich konvenčních žárovek za žárovky EGLO connect.Z vám umožní udělat nechytrá světla chytrá a integrovat je do systému.

Díky chytré žárovce, můžete simulovat přítomnost, můžete využít funkce časovače i světelného alarmu. Bavte se, měňte barvu světla, nechte se světlem uspat i budit. Navolte si to správné osvětlení pro každou příležitost. Využijte barevného spektra na maximum.

Energetická třída A; B; C; D; E; F; G
Záruka 5 let
Výrobní řada Connect.2
Barva bílá
Délka 14,2 cm
Průměr 95 mm
Možné stmívat Ano
Barva světla teplá bílá; denní bílá; studená bílá
Světelný tok 1 300 lm
Teplota chromatičnosti 2700-6500 K
Životnost 20 000 hodin
Stmívač součástí Ne
Patice E27
Napájení 230 V
Příkon 13 W
Dálkové ovládání Ne
RGB Ano
Typ zdroje led
Osazeno paticí 1x E27 13W
Index podání barev CRI 80 %