Stmívatelné světlo Couper je vyrobené v matné zlaté barvě v kombinaci s řirým a matným akrylovým krytem. Díky kratí IP44 je možné ho použit v koupelnách.… celý popis >
1 týden
cena s DPH
2 160 Kč
cena bez DPH 1 785,12 Kč
cena bez DPH 1 785,12 Kč
Stmívatelné světlo Couper je vyrobené v matné zlaté barvě v kombinaci s řirým a matným akrylovým krytem. Díky kratí IP44 je možné ho použit v koupelnách. Nástěnné světlo od anglického výrobce Searchlight je stmívatelné.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Couper |
| Barva | zlatá |
| Délka | 42 cm |
| Šířka | 85 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ano |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 956 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov,plast |
| Třída ochrany | Třída 2 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 14 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 14W |
| Princip regulace | fázová(triak) |