Stropní svítidlo Belvue 3Lt, inspirované historickými prvky je plné charakteru, vnáší klasickou eleganci do každého interiéru. Toto krásně vyrobené tříramenné… celý popis >
cena bez DPH 2 975,21 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E14Stropní svítidlo Belvue 3Lt, inspirované historickými prvky je plné charakteru, vnáší klasickou eleganci do každého interiéru. Toto krásně vyrobené tříramenné svítidlo 32593-3AB se vyznačuje povrchovou úpravou v antické mosazi s výraznými žebrovanými skleněnými kulovými stínidly, která vytvářejí elegantní rozptyl světla a vizuální přitažlivost. Díky tradiční siluetě je vhodné do jídelen, obývacích pokojů nebo ložnic a je ideální pro historické domy, venkovské interiéry nebo prostory oslavující klasický design. Hodí se také do komerčních prostor, jako jsou rustikální kavárny a restaurace, kde vintage kouzlo umocňuje atmosféru. Díky krytí IP44 lze použít v koupelnách. Vyžaduje 3 žárovky ve tvaru golfového míčku (prodávají se samostatně). Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Belvue |
| Barva | starožitná mosaz |
| Výška | 31 cm |
| Průměr | 48 cm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | E14 |
| Materiál | kov, sklo |
| Třída ochrany | Třída 2 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 180 W |
| Počet spotů | 3 |
| Osazeno paticí | 3x E14 60W |