Anglické světlo 30507GO Luminsphere pojí klasický i moderní design. Stínidla jsou z šampaňského skla s jemným žebrováním, které jemně změkčuje světlo, zatímco… celý popis >
Novinka
toto zboží je nově v nabídce Doprava zdarma
tento produkt doručíme zdarma
toto zboží je nově v nabídce Doprava zdarma
tento produkt doručíme zdarma
1 týden
cena s DPH
1 920 Kč
cena bez DPH 1 586,78 Kč
cena bez DPH 1 586,78 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G9Anglické světlo 30507GO Luminsphere pojí klasický i moderní design. Stínidla jsou z šampaňského skla s jemným žebrováním, které jemně změkčuje světlo, zatímco teplý mosazný držák dodává tónovou harmonii a rafinovaný vzhled. Díky krytí IP44 bez problémů odolá parnému prostředí koupelny, ačkoli jeho všestranný styl z něj činí vynikající volbu pro použití v celé domácnosti. Vyžaduje 2 x LED žárovku G9. Kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Luminsphere |
| Barva | zlatá |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 28 cm |
| Hloubka | 12,4 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ano |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | G9 |
| Materiál | kov,sklo |
| Třída ochrany | Třída 2 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 66 W |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 2x G9 33W |