Anglické světlo 30506BK Luminsphere pojí klasický i moderní design. Stínidlo z kouřového skla s jemným žebrováním jemně tlumí světlo, matně černý držák… celý popis >
1 týden
cena s DPH
1 008 Kč
cena bez DPH 833,06 Kč
cena bez DPH 833,06 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G9Anglické světlo 30506BK Luminsphere pojí klasický i moderní design. Stínidlo z kouřového skla s jemným žebrováním jemně tlumí světlo, matně černý držák umocňuje moderní vzhled. Díky krytí IP44 bez problémů odolá parnému prostředí koupelny, ačkoli jeho všestranný styl z něj činí vynikající volbu pro použití v celé domácnosti. Vyžaduje 1 x LED žárovku G9 (prodává se samostatně). Rozměry: V 12,4 cm x D 16,2 cm x Š 8 cm.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Luminsphere |
| Barva | černá |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 12,4 cm |
| Hloubka | 16,2 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ano |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | G9 |
| Materiál | kov,sklo |
| Třída ochrany | Třída 2 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 33 W |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 1x G9 33W |