Jak už nadpis napovídá, v dnešním článku se zaměříme na dva typy pokojových lamp rakouského výrobce EGLO. Lampy se vyznačují především svou elegancí, klasicky precizním zpracováním a hlavně velmi zajímavou cenou.

eglo 39169První lampa EGLO 39169 patří do řady svítidel EGLO BALMES, která je určená spíše pro ty, kteří mají rádi něco netradičního. Jednoduchá elegantní lampa je vhodná prakticky do každého pokoje. Zdrojem tohoto svítidla je libovolná žárovka s paticí E27. Použít tak můžete nejen stále populární klasickou žárovku, ale například i moderní zdroj LED.eglo 49342 Doporučeným příkonem je 60W, v případě LED je důležité hledat jeho ekvivalenty. Výška lampy dosahuje lehce přes metr a půl s průměrem 41,5 centimetru. Řada BALMES nereprezentují jen lampy, ale také stropní svítidla. Nabízí se tak možnost kombinovat tato svítidla a sjednotit tak styl svého pokoje.

Pokud hledáte něco odlišného, pak by neměla ujít vaší pozornosti lampa EGLO 49342 z řady EGLO DUNDEE. Zajímavá lampa je sice inspirována starými reflektory, ale jinak si razí vlastní cestu. Stejně jako předchozí lampa, je i této doporučený zdroj s 60 W příkonem. Také zde je možné použít klasickou žárovku, úsporku nebo LEDku. Průměrem 60 cm a výškou 136 cm se řadí mezi nižší stojací lampy. Starobylý vzhled dodá vašemu pokoji exkluzivitu a rozhodně na první pohled zaujme každého. Podívejte se i na další svítidla řady DUNDEE a vybavte si pokoj uceleným designem svítidel.

Neoslovila Vás ani jedna lampa? Nezoufejte, náš eshop rajsvitidel.cz jich nabízí mnohem více. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás můžete obrátit.