13 zákazníků zakoupilo v posledním týdnu.
5 - 7 dní
Cena s DPH 6 859 Kč
(5 668,60 Kč bez DPH)
ks
Značka: Brokis
Patice: Žárovky E27
Kód zboží: BR_PC877_CGC30

Milý dárek k tomuto produktu!

K Vaší objednávce bude přidán dárek.

Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?

zkuste Závit (patice) žárovky E27

Hravé, zábavné, překvapující – kolekce stropních a nástěnných osvětlení Memory probouzí představivost a vrací nás do bezstarostného světa dětství. Tři velikosti a široká škála barev vám dovolí uvolnit vlastní kreativitu ve vytváření různorodých světelných zážitků.

Designér: Boris Klimek

Iluze reálných nafukovacích balónků je dokonalá, včetně visícího „provázku“, který slouží k rozsvěcení a zhasínání světla. To je krása ve své nejprostší a nejúčinnější formě.

Užité technologické postupy vycházejí z několikasetleté tradice a zkušenosti sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charakter a jedinečnou kvalitu.Skleněná stínidla jsou utvářena v několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. V této fázi výroby se totiž až ze 70 % rozhoduje o výsledné kvalitě.

Triplex opálové sklo, z nějž je vyrobeno stínidlo lampy, představuje jeden z nejkvalitnějších materiálů užívaných v osvětlovací technice. Sendvičová kombinace dvou vnějších transparentních vrstev křišťálu a vnitřní vrstvy bílého opálu mezi nimi, stejně jako úzkostlivě střežené postupy ruční výroby, propůjčují sklu vynikající optické vlastnosti.

Kombinujte s dalšími balonky jiných průměrů, najdete v souvisejícím zboží.

Světelný zdroj součástí balení Ne
Záruka 2 roky
Výrobní řada Memory
Barva narůžovělá
Průměr 30 cm
Napájecí zdroj součástí Ano
Patice E27
Napájení 230 V
Příkon 15 W
Katalogové číslo výrobce PC877 300 317.5 146 CGC579
Tvar kulaté
Osazeno paticí 1x E27 15W