Nedostupné s tímto produktem se již neobchoduje
Značka: LCX-Chromex
Kód zboží: SR-055051

Tento typ prodlužovacích girland na 24 V, které obsahují velmi drobné LED diody, je přímo předurčen pro výzdobu malých stromků a keřů na zahradách rodinných domů, balkonech, terasách apod. Díky tmavozelenému tenkému kabelu (což není u výrobků na 24 V na úkor bezpečnosti), který se ztratí ve větvičkách stromků, je tato girlanda velmi vhodná i pro zdobení různých girland z umělého či přírodního jehličí. V neposlední řadě se hodí i pro zdobení vánočních stromků v interiérech. Každá girlanda je zakončena šroubovacím vodotěsným konektorem, na jedné straně sameček na druhé samička.

 

Jednotlivé girlandy můžete tedy napojovat jednu za druhou, celkem můžete zapojit na jeden napájecí zdroj 055089 10 girland do maximální délky 50m nebo na napájecí zdroj 055090 27 girland do maximální délky 135 m.

Jednotlivé girlandy můžete tedy napojovat jednu za druhou, celkem můžete zapojit na jeden napájecí zdroj až 10 respektive 27 girland do maximální délky 50 m respektive 135 m.

Při napojování můžete buď používat girlandy stejné barvy nebo zkombinovat dvě či více barev. Záleží jen na vaší kreativitě.

LED girlangy neobsahují napájecí zdroj 230V/24V,je tedy nutné ho doobjednat.

Napájecí zdroj najdete v souvisejícím zboží.

 

Světelný zdroj součástí balení Ne
Záruka 2 roky
Délka 5 m
Napájení 12 V
Příkon 3 W
Osazeno 1x 2,2W