Nedostupné s tímto produktem se již neobchoduje
Značka: Artemide
Patice: Žárovky G5
Kód zboží: 414414931

Milý dárek k tomuto produktu!

K Vaší objednávce bude přidán dárek.

Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?

zkuste Závit (patice) žárovky G5

Svítidlo je přizpůsobeno na použití zdroje s paticí (G 5), Designové nástěnné svítidlo s možností použití jako nástěnné od renomovaného italského výrobce - firmy Artemide (design - Carlotta de Bevilacqua) , konkrétně jde o produkt standardní řady s výborným poměrem kvalita/cena.

Světelný zdroj součástí balení Ne
Záruka 2 měsíců
Barva stříbrná
Šířka 1 m
Výška 1 m
Patice G5
Material hliník
Napájení 230 V
Katalogové číslo výrobce 1341050A
Tvar hranaté
Osazeno 1x G5

Komentáře k produktu

Při hledání vhodných svítidel jsem už několikrát narazila na Vašich stránkách na pravopisnou chybu. Přídavné jméno >STANDARDNÍ< se píše s "D", nikoliv "t". Nikdo nejsme všeználci, ale mít takovou triviální chybu na celých stránkách je pro standardního uživatele moooc. S pozdravem Simča
Reakce na 1 | Dobrý den Simčo, velmi nás těší, že jste navštívila náš obchod a děkujeme za upozornění. Máte samozřejmě pravdu a je to opravdu hloupá chyba. Ihned jsme předali informaci našim technikům a Ti texty hromadně upravili. Doufejme, že se to povedlo všude a již to bude plně v souladu s českým pravopisem. Přejeme příjemné nákupy.
Dobrý den, nejspíše máte chybu v ceně, nemá tam být o jedno desetinné místo méně ? Nebo toto světlo stojí opravdu takovou "pálku" ? Díky za opdověď.