Designové svítidlo pochází z dílny italského výrobce. Je navrženo designéry Antonem Petrovem a Ilyou Korachaginem. Svítidlo může být osazeno maximálně… celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Designové svítidlo pochází z dílny italského výrobce. Je navrženo designéry Antonem Petrovem a Ilyou Korachaginem.
Svítidlo může být osazeno maximálně světelnými zdroji 3x46 W s paticí E27. Napájecí napětí 240 V.
Svítidlo má označení F, je tedy možné ho instalovat i na materiály se sníženout teplotou vznícení jako je dřevo a plasty. Svítidlo je vyrobeno z umělá hmoty. Plastový difuzor je řešen v netradičním designu.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Dunia |
| Délka | 83,8 cm |
| Šířka | 61,7 cm |
| Výška | 1,7 m |
| Hloubka | 33,9 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 138 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 3x 46W |