Kompletní sortiment  »  Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení pro vaši zahradu

Venkovní typ svítidel je poslední tečkou za osvětlením vašich domovů. Jeho aktuálnost a potřebu většinou řešíme ve chvílích, kdy interiérová svítidla a vůbec interiér jako celek máme již plně vyřešen k naší spokojenosti. Nabízíme venkovní typy svítidel od různých výrobců, mnoha designů a materiálového provedení tak, aby jste si i vy mohli vybrat. Rovněž venkovní LED osvětlení. Kupujte nyní za výhodné ceny.

Cena Kč
:
087725

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
03150

Šířka mm
:
01560

Výška mm
:
03312

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Venkovní svítidla v zahradě

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho typů a designů pro zahradní a venkovní osvětlení. Převládající jsou barvy přírody či přilehlých prvků (chodníky, plotové prvky, skalky atd.), což je fakt, kterým se výrobci snaží o jednotvárnost například při využitího venkovního svítidla v zahradě, které přes den splívá se zahradou a na večer díky tomuto svítidlu zahrada ožívá v zajímavých uklidňujících až romantických tónech - i tento fakt spjat s volbou venkovního osvětlení.

Ušetřit a použít interiérové svítidlo venku? Hazard!

Nahrazování interiérového osvětlení s exteriérovým je nemyslitelné jak z důvodů bezpečnosti tak z důvodu porušení zákonem stanovených norem. Nejen, že jde o nebezpečný záměr, co do schopnosti venkovního svítidla odolávat povětrnostním vlivům narozdíl od interiérového, ale také parametry obou druhů osvětlení jsou odlišné, právě z důvodu jejich určení. Venkovní svítidla často s přímo zabudovaným zdrojem mají různou intenzitu od interiérového, což je dáno právě různým využitím a potřebami pro interiérové a venkovní osvětlení.

Venkovní osvětlení a jeho variabilita

Stejně jako u vnitřních prostor i venkovní svítidla jsou produkována v podobě různých typů osvětlení a je možné vybírat z nástěnných svítidel, venkovních lamp, bodová svítidla, odolná svítidla do podlah až po nejmodernější LED osvětlení, které narozdíl od ostatních typů osvětlení umožňují i barevný typ světla a možnost kombinovat až 16mil. barev.

Co do LED a barevného osvětlení, zařazujeme mezi venkovní osvětlení také světelné řetězy k umístění na stromky, balkóny a lampy v období vánoc.

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?
© 2012 - 2016 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.