Kompletní sortiment » Lampy » Stojací lampy

Stojací lampy

Stojací pokojové lampy se v dnešní době již stávají pravidelnou součástí našich obývacích pokojů a odpočinkových prostor či pracovních prostor vašich interiérů. Světlo, které stojací lampy produkují a jejich multifunkčnost i variabilita (osvětlení prostoru nebo vytvoření kvalitního světla pro čtení) nenahradí žádný jiný typ svítidla a to je i důvod, proč si je oblíbíte.

Proto neváhejte a vytvořte si příjemné osvětlení pomocí stojací pokojové lampy pro Vaši relaxaci, koupí lampy v našem obchodu, ještě dnes.

Cena Kč
:
048543

Výrobce:

Energetická třída:

Patice:

Délka mm
:
02020

Šířka mm
:
01700

Výška mm
:
02230

Stupeň krytí:

Barva:

Materiál:

Skladem:

Prostředí:

Stmívatelné:

Variabilita stojacích lamp

Jak už bylo zmíněno viz. výše, stojací pokojové lampy mají svou výhodu v přenositelnosti a možnosti použít snad kdekoliv v interiéru. Zároveň většina z nich má integrován dvojí systém osvětlení. V prvním případě pro celkové osvětlení místnosti a v druhém, schopnost produkovat silný směrový zdroj světla, např. pro pohodlné čtení knihy.

Schopnost regulace lampy - trv. stmívání

Stále větší část nabídky tvoří stojací lampy s možností efektu stmívání. V praxi to znamená, že intenzitu světla které produkuje instalovaný světelný zdroj, můžete libovolně snižovat či zvyšovat podle potřeb. U lampy s možností regulace intenzity světla, musíte dbát na správný výběr světelného zdroje, protože ne všechny to umožňují. Zpravidla výrobci u těchto lamp stmívací zdroje dodávají se svítidlem, nicméně není to pravidlem a proto pokud chcete možnost stmívání plně využít, vybírejte zdroje označované slovy "dimable" nebo "stmívatelné".

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?
© 2012 - 2016 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.