Kompletní sortiment  »  Kuchyňská svítidla

Kuchyňská svítidla

Kuchyňská svítidla, jak už název napovídá, je funkční osvětlení určené především k centrálnímu nebo pomocnému osvícení prostoru a pracovní plochy v kuchyni. V našem e-shopu naleznete kuchyňská svítidla ze kterých je možné učinit ucelené řady, včetně zásuvkových boxů především pro osvětlení pod kuchyňskou linku a možnost vhodně je kombinovat se svítidly stejné řady. Stejně tak jednotlivá kuchyňská svítidla pro osvětlení celé místnosti a to jak zapuštěná bodová svítidla, tak i lustry do kuchyně.

Neváhejte s koupí vysněného svítidla a vytvořte si kuchyň podle svých představ ještě dnes.

Cena Kč
:
36112432

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
01800

Šířka mm
:
01200

Výška mm
:
01600

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Modelové řady kuchyňských svítidel

Téměř každý výrobce svítidel, nabízí ucelené řady jednotlivých prvků a kuchyňské osvětlení je k tomuto ideální. Výhoda systémového řešení je nasnadě. Dává vám možnost řešit osvětlení v uceleném designu a systému propojení tak, aby výsledný efekt a design sestavy působil jednotně.

Vyjma svítidel a modulů k osvětlení kuchyňské linky jako hlavního pracovního prostoru při přípravě pokrmů, kde i při denním světle stíní horní skříňky kuchyně a je tak nezbytnou součástí celkového kuchyňského osvětlení. Do systému mohou být zapojeny i centrální stropní svítidla pro navícení celé místnosti.

Charakter centrálního osvětlení kuchyně

Centrální osvětlení kuchyně lze řešit dvěma způsoby. Buďto jako závěsné svítidlo, nebo chcete-li lustr, který osvětluje celou místnost kuchyně především do prostoru. Druhou možností je směrový typ osvětlení pomocí bodového svítidla s umístěním nad omítku (přisazené svítidlo) nebo vestavná bodová svítidla, která se odlišují směrovým osvětlením na místo, kde je v danou chvíli potřeba co nejvíce světla. Výhodou v tomto případě jsou samozřejmě bodovky, které lze na daný směr nastavit.

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?
© 2012 - 2016 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.