Kompletní sortiment  »  Koupelnová svítidla

Protože jsou zpravidla koupelny vybaveny jen malými okny a to především z důvodů dostatečné výměny vzduchu a vlhkosti jsou koupelnová svítidla nepostradatelná pro jejich provoz. Koupelnové osvětlení má pro toto prostředí svá specifika, z nich nejpodstatnější je odolnost svítidla vůči vlhku. Toho jsou si výrobci velmi dobře vědomi a proto můžete vybírat z poměrně rozsáhlé nabídky koupelnových svítidel od centrálního osvětlení, tak z různých variant svítidel nad zrcadla.

 

Cena Kč
:
015077

Výrobce

Energetická třída

Patice

Délka mm
:
01200

Šířka mm
:
01232

Výška mm
:
0900

Stupeň krytí

Barva

Materiál

Skladem

Prostředí

Stmívatelné

Světelné zdroje koupelnových svítidel

Světelné zdroje do koupelnových svítidel odráží charakter použití a typ svítidla. Zatímco do centrálních svítidel, které produkují rozptýlené světlo k celkové orientaci v koupelně, se používají především standartní zdroje typu úsporná zářivka či halogenová žárovka. V poslední době ovšem také LED žárovka, u svítidel nástěnný, zejména těch umístěných vedle nebo nad zrcadlem se používají lineární zářivkové trubce a to většinou z důvodu nutnosti osvětlení delší plochy podél celého zrcadla. Některá svítidla mají kombinovaní zdroj, tedy např. zářivku s LED diodami, které v tomto případě slouží spíše jako orientační či pocitový zdroj světla.

Ucelené řady svítidel

Výrobci stejně jako v jiných případech funkčních svítidel, produkují nejen jednotlivé typy svítidel, ale i ucelené řady osvětlení a koupelnová svítidla nejsou vyjímkou. Jedním příkladem za všechny je řada svítidel s příhodným názvem AQUA od jednoho z největších producentů osvětlení, firmy Massive.

I koupelna může být vkusně a zajímavě řešeným prostorem co designu a stylu a plnit přitom plně svou funkci osvětlování prostoru. Vyberte si z naší nabídky ta pravá svítidla pro vás a nakupujte již nyní za výhodné ceny právě u nás!

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?
© 2012 - 2016 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.