A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Table & floor lamps |
| Výška | 66 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | E27 |
| Materiál | Chrom, sklo, řetězové stínítko |
| Příkon | 100 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 100W |