Svítidlo s LED zdroji a životností garantovanou až na 20 let provozu. Vyrobeno od EGLO, konkrétně jde o produkt oblíbené řady výrobce s názvem:LOKE 1, který… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) GU10Svítidlo s LED zdroji a životností garantovanou až na 20 let provozu. Vyrobeno od EGLO, konkrétně jde o produkt oblíbené řady výrobce s názvem:LOKE 1, který také vyniká rozumným poměrem kvalita/cena. Pro osvětlení použijte zdroj do patice LED, kterou je svítidlo vybaveno. Odběr energie u tohoto svítidla záleží na zdrojích, které k jeho provozu použijete. Maximálně to dle výrobce a dle příkonu bude 1x5W.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | LOKE 1 |
| Barva | kartáčovaný hliník, chrom, černá |
| Délka | 14 cm |
| Šířka | 14 cm |
| Výška | 85 mm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Materiál | hliník, ocel |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Počet spotů | 1 |
| Tvar | hranaté |
| Osazeno paticí | 1x GU10 5W |