ten správný výběr osvětlení
Naše nabídka
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
_____
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?
Kompletní sortiment » Bodová svítidla

Bodová svítidla

Bodové osvětlení je velice populární pro svojí variabilitu. Bodovkami osvětlíte požadovanou část místnosti. Bodovky se také hodí na osvícení obrazu, průčelí, zrcadla, fototapety, sochy a dalších prvků vašeho interiéru. Na výběr je i počet bodovek na konstrukci. Počet bodovek na konstrukci určujeme podle potřeby intenzity osvětlení. Své místo si najdou jak jednobodvky, dvojbodovky, trojbodovky, čtyřbodovky, které jsou v sestavách nejpoužívanější, tak i pěti,šesti,i osmi bodové osvětlení. Dobrou volbou je zvolit vždy osvětlení, které je ze stejné série. Interiéru to dodá celistvost a propracovanost. Bodovky se liší designem, materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, příkonem, tvarem, strukturou a dalšími vlastnostmi.

Vestavné svítidlo 87382,set 3ks
Bodové svítidlo s napájením 230V od výrobce EGLO, konkrétně jde o produkt ze série: EINBAUSPOT GU10, kterou lze doplnit i dalšími svítidly stejného stylu. Svítidlo je možné provozovat pomocí zdroje s paticí GU10. Maximální příkon svítidla je deklarován výrobcem na celkových 3x50W. Instalační hloubka je 75 mm.
Dostupnost: 3-5 dní
Zboží možno vyzvednout ihned na pobočce.
Dnes jen za: 689 Kč
 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | Následující | Poslední

Nabídku bodového osvětlení máme opravdu širokou, proto jsme se rozhodli Vám pomoci s výběrem jednoduchým členěním do sekcí. Bodové osvětlení najdete rozdělené podle počtu bodovek na konstrukci, podle toho zda hledáte vestavné bodovky, 12V nebo 230V. Další členění jednobodovkového osvětlení je na bodové osvětlení s vypínačem, na bodovky s flexibilním krkem, bodovky na klip a moderní bodovky. V souvisejícm zboží najdete příbuzné bodové osvětlení ze shodné serie.

(c) 2015 Copyright Arival s.r.o., Všechna práva vyhrazena.